Çerkezköy E-imza | Çerkezköy E-fatura | Çerkezköy E-irsaliye | Çerkezköy Türkkep Satış Merkezi

Çekezköy Türkkep E-İmza

Çekezköy'de E İmza Süreçlerine Hız ve Kolaylık Kazandıran Etkili Uygulama Çerkezköy TÜRKKEP İmza uygulaması ile belge ve KEP durumları kolaylıkla raporlanabilir.

Ayrıca kullanıcı bazlı rol tanımlarını belirlemek de mümkündür. Çerkezköy Ağ tabanlı bir imzalama uygulaması olarak çalışan sistem, zamandan ve mekândan bağımsız olarak kullanıma uygundur.

Fiziki kâğıt ihtiyacını ortadan kaldırması sayesinde doğa dostu bir iş modeli sunar. Pek çok farklı alanda güvenle kullanıma uygundur.

Neler Yaparız?

Sizler İçin Sunduğumuz Hizmetlerimiz

Çerkezköy E-Dekont Çözümleri

Çerkezköy e-dekont çözümleri sayesinde pek çok belge dijital ortama aktarılmıştır. Dekontlar, bankalar tarafından verilen bir kağıttır. Bu kağıtta işlem bilgileri yer alır. Yapılan işlemlerin kanıtı niteliğinde kullanılan bir tür belgedir. Yapılan düzenlemeler sonrasında bankaların vermiş olduğu bu dekontların e-dekont olarak kaydedilmesi gerekir. Bu sayede pek çok avantaj da beraberinde gelecektir. Herkes tarafından bilinen dekontlar ile e-dekontlar arasında hiçbir fark bulunmaz. Her ikisi de aynı resmiyete sahip bir belgedir. E-dekont uygulamasına geçebilmek için belirlenen tarih 1 Ocak 2020’dir. Bu tarihten itibaren bankalar bu uygulamaya kolayca geçiş yapabilir. Çerkezköy e-dekont çözümleri sayesinde dijitale aktarılan e-dekontlar nedir? E-dekont uygulamasına geçmenin avantajları nedir? İnceleyelim.

Çerkezköy E-Fatura Çözümleri

Çerkezköy e-fatura çözümleri, kâğıt fatura ile aynı hukuki özelliğe sahip Gelir İdaresi Başkanlığı tarafından standartlaşmış usullere ve uluslararası standartlara uygun belgedir. Vergi Usulü Kanunca kâğıt faturada bulunması gereken tüm bilgiler e- faturada da bulunur. E-fatura sayesinde kolaylıkla faturalarınızı yönetebilir entegre bir şekilde e- fatura gönderimi yapabilirsiniz. Çerkezköy e-fatura sayesinde faturalarınız kaybolmadan arşivleyebilir evrak kalabalığını azaltabilirsiniz. Zaman ve maliyet yönünden de avantaj sağlayan e-fatura birçok konuda kolaylık sağlar. Ayrıca doğa dostu olması yönüyle sizde doğaya destek olabilirsiniz.

Çerkezköy E-Kep Çözümleri

Çerkezköy E-Kep Çözümleri ile tanışmanızın vakti gelmiş olabilir. Gelişen teknoloji ile birlikte kullanılmaya başlayan KEP(Kayıtlı Elektronik Posta) size, elektronik ortamda ileti gönderebilme imkânı sağlayan bir sistemdir. Bu sistem ile yazışmalarınızı nasıl iletmek istiyorsanız, o şekilde karşı tarafa iletebilirsiniz. Kayıtlı elektronik posta sistemlerinin kullanımındaki amaç yollamış olduğunuz belgenin değişebilmesinin ve tahrifinin önüne geçmektir.

Çerkezköy E-İmza Çözümleri

Çerkezköy E-İmza Çözümleri ile güvenilir ve kolay imza atabilmenin farkına varabilirsiniz. Resmi işlerinizde imzanızın taklit edilebilme riskini ortadan kaldırabilmek ve daha güvenilir işlemler yapabilmek için e- imza kullanabilirsiniz. Kalemle atılan fiziki imzadan farklı olan e-imza dijital ortamda hazırlanmıştır. Rakamlardan, çeşitli harflerden ve bazı objelerden oluşabilir. Elektronik ortamda hazırlanmış belgelerinize, yine elektronik ortamda hazırlanmış olan e-imzanızı atabilirsiniz.

Çerkezköy E-Saklama Çözümleri

Çerkezköy e-saklama çözümleri ile siz de fiziki bir arşiv oluşturama yükünden kurtulabilirsiniz. Binlerce kâğıdı bir arada tutmak ve zararlı dış etkenlerden korumak çok zordur. Ama artık, e- fatura, e-defter ve e- arşiv seçenekleriyle tüm kıymetli evrakınız güven altında olacaktır. Verilerinizin güvenliği tamamen TÜRKKEP güvencesi altındadır. Herhangi bir veri silme veya değiştirme durumu bilginiz dışında asla yapılamaz. İstediğiniz zaman, arşivinize ulaşabilir ve kolaylıkla değişiklik yapabilirsiniz. Veri silmek istediğinizde ise özel başvurunuz gerekir.

Çerkezköy Kep İK Çözümleri

Çerkezköy Kep ik Çözümleri, Kayıtlı Elektronik Posta üzerine entegre edilmiş insan kaynakları uygulamasıdır. Özel şirketlerin bünyesinde her zaman etkili bir insan kaynakları arşivi bulunur. Büyük şirketlere her yıl yapılan iş başvuruları ile birlikte, hali hazırda çalışan personel sayısı da çok fazladır. İş başvurusu yapan şahısların her türlü bilgi ve belge yönetimi kolaylıkla Çerkezköy Kep ik Çözümleri ile yapılabilir. Ayrıca bu uygulama ile şirket çalışanlarına dair her türlü evrak, elektronik biçimde iletilir ve alınabilir.

Çerkezköy E-Defter Çözümleri

Çerkezköy e-defter çözümleri ile Vergi Usul Kanunu ve Türk Ticaret Kanununda şart koşulan yevmiye defteri ve büyük defteri artık dijital ortamda tutabilirsiniz. Elektronik ortamda takip edilen bu defter sayesinde çok daha rahat ve hızlı şekilde muhafaza ve ibraz süreçlerinizi yönetebilirsiniz. Kâğıt üzerinde yevmiye defteri ve büyük defter tutmak oldukça zordur. Artık bu zorluğun üstesinden gelmek için Çerkezköy e-defter çözümleri ile tanışabilirsiniz. Böylece muhasebe kayıtlarınızı rahatlıkla elektronik ortamda tutabilirsiniz

Çerkezköy E-Arsiv Çözümleri

E-arşiv terimiyle internet ortamında bir ticaret yapıyorsanız sıklıkla karşılaşırsınız. E-fatura tabirine genellikle alışılmıştır. Ancak e-arşiv faturalar, e-faturalardan biraz daha farklıdır. Gelişen teknolojiye ayak uydurulmasını sağlayan bir uygulamadır. Elektronik ortamlarda hazırlanan faturalara genel olarak e-fatura adı verilmektedir. Normal faturalardan farkı, bu faturaların elektronik ortamda bulunmasıdır. Diğer bütün özellikleri ve resmi geçerlilikleri aynıdır. E-faturalar gelişen teknoloji sayesinde Gelir İdaresi Başkanlığı (GİB) ile zorunlu hale getirilmiştir.

Çerkezköy Mustahsil Makbuzu

Çerkezköy müstahsil makbuzu diğer makbuz türleri gibi elektronik ortama geçmeye başlamıştır. Her alışverişten sonra alışverişin karşılığı olarak makbuz verilir. Makbuzlar mal karşılığında verilen bir tür belgedir. Müstahsil makbuzu da çiftçiler tarafından kullanılan bir tür belgedir. Gelişen teknolojiyle tüm belgeler elektronik ortama geçirilmeye başlar. Bu sayede birçok avantaj elde edilir. Süper Entegratör çözümleri ile dijital ortama aktarılan belgeler sayesinde işiniz kolaylaşır. Müstahsil makbuzunun belirli bir düzenlenme şekli bulunur.

Bize Mesaj Gönder

Aşağıdaki formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.